Fashion Club Ukraine
27 | 08 | 2021
В центрі столиці відкрився бар від ювелірного бренду Kimberli
Діаманти у келиках та найдорожчий у Європі коктейль
Вчора, в центрі столиці пройшла закрита презентація найзагадковішого та найочікуванішого бару столиці від ювелірного бренду Kimberli.
Красиве життя вдень і вночі – слоган проекту повністю виправдав себе вразивши гостей вишуканістю та елегантністю починаючи від інтер'єру закінчуючи атмосферою події.
На презентації представили найдорожчий в Європі коктейль Vivid Yellow, який на аукціоні розіграли за 8000 Евро. Він готується на основі віскі та абрикосового бренді, пюре ананаса і юзи. Але головне те, що на дні напою був кубик льоду, в якому знаходилось кільце з жовтим діамантом.
Під час презентації бару для гостей були виготовлені унікальні подарунки, та презентовані нові колекції: OCEANARIUM, SWALLOW COLLECTION, El Día de Muertos з PREMIUM-лінійки KIMBERLI рівня HIGH JEWELRY.

Хедлайнером вечору стала Даша Астаф'єва, вона запалювала DJ-сетом.
Серед гостей були: Денис Логвиненко, Арина Любителева, Христина Остапчук, Кирило Скачков, Артем Климчук, Олексій Гладушевський, Ірина Вицуп, Міша Романова, Маша Гойя, Яна Алтухова, Марина Аристова,Євгенія Дубінська, Сауліді Алі, та інші.

Нагадаємо, що за декілька днів до події в соціальних мережах лідерів думок, інфлюенсерів та відомих українських артистів можна було помітити оригінальні запрошення від Kimberli – хрустальний подарунок з чорним піском, що розкриває концепцію та головний меседж бару Kimberli в якому ви зможете не тільки скуштувати щось, а й придбати коштовну ювелірну прикрасу.