Fashion Club Ukraine
01 | 09 | 2021
SS`22 ЧУТТЄВІСТЬ PANOVE
Показ на Ukrainian Fashion Week 5 вересня у Мистецькому Арсеналі
В колекції SS`22 ЧУТТЄВІСТЬ в притаманній PANOVE асиметричній, об'ємній та багатошаровій стилістиці бренд представляє нові силуети та форми, як коди інтерпретації чуттєвості в контексті повернення до реальності та більш практичного гардеробу.
«Після всіх пережитих випробувань, наступив час, коли жінки можуть зробити свій вибір на користь відкритості та чуттєвості. Час, коли одяг з колекції можливо побачити не лише на подіумі, але й у повсякденному житті на реальних людях. - кажуть дизайнери PANOVE. - Ця колекція створена для жінок різних статур, зокрема, й моделі оверсайз, яким бренд традиційно приділяє увагу».

Роблячи акцент на асиметричній формі тунік та суконь, чуттєвих та об'ємних формах топів, в лінійці зберігається впізнаваний для PANOVE функціональний підхід: завдяки особливостям конструкції та продуманим деталям, які регулюються та змінюються простими діями, сукні та туніки можливо надягати декількома способами.
Елегантна функціональність шифонових плісе створює відчуття невимушеної грації та легкості, символізує впевненість жінки, яка не боїться демонструвати свою чуттєвість. Крізь тонкий та легкий маркізет вгадується бажання насолоджуватися своїм тілом, а використаний в лінійці шляхетний жаккард в золотому та срібному, на якому робиться акцент, підтримує риторику жіночого звільнення від буденності. Короткі сукні, блузи, топи з пудрового жаккарду та екологічних конопель відсилають до спекотних літніх днів, демонструючи гру між відвертістю та стриманістю.

Партнери показу:
Бренд взуття Prego
Бренд взуття Caruso
Бренд сумок Taka Sumka
Аксесуари Polina Leluh