Fashion Club Ukraine
12 | 03 | 2021
Нова колекція бренду Panove
Презентація бренду під час Паризького тижня моди
З 1 по 10 березня 2021 року в шоурумі AMF в Парижі була представлена нова осіння колекція Bionics бренду PANOVE. Це переосмислення біоніки як способу конструювання та втілення форм крізь призму повсякденних образів природи.

Пошук нових форм та способів самовираження, які підкреслюють красу жіночого тіла - характерні риси бренду.
Обрані способи архітектурного конструювання створюють нові сенси, які відображають індивідуальність та унікальність, а об'ємні багатошарові форми у поєднанні з грою тканин різних фактур символізують природню жіночість та чуттєвість в образах колекції.
Колекція символізує пробудження нового дня, коли листя на деревах шепочуть привітання першим світанковим променям. Вранішня роса на листях та пелюстках квітів виблискує скляною красою. Ранковий туман розливається по саду, приховуючи тіні дерев. Дихання осені наповнює ранок свіжістю та прохолодою, чисте та прозоре повітря заповнює все навкруги.
Біонічна ідея визначила використання в колекції органзи, шовку та м'якої шерсті, фактура яких створює правильний баланс форм та пропорцій, а пастельні відтінки кольорів наповнюють їх природньою вишуканістю.

Колекція готова до передзамовлення.